Leer leven op de manier die bij jou past!
En creëer elke dag tijd voor God, je naasten én jezelf
Je voelt je moe, gestrest en onrustig vanbinnen. Je blijft maar piekeren en je hoofd lijkt niet meer uit te kunnen. Het maakt je onzeker: ligt het dan aan jou?
Het moet anders in jouw leven. Dat weet je en ervaar je elke dag. Maar je komt er maar niet achter: wat moet er dan anders en hoe krijg je dat voor elkaar?
Start vandaag nog met die verandering en pak het op een effectieve en duurzame manier aan.
Met mijn Leef je Roeping-methode leer je precies wat je daarvoor nodig hebt. Zo ervaar je weer rust en ontspanning en kun je genieten van je dagelijks leven.
Met mijn programma ´Leef je roeping´ leer ik je
hoe je van een leven vol stress en onrust gaat naar een leven waarin jij:
→ rust en ontspanning ervaart
→ de uitknop van je hoofd weet te vinden
→ tijd voor jezelf neemt zonder dat je je schuldig voelt
→ ook tijd hebt voor God en je naasten
→ weet om te gaan met moeilijke en stressvolle situaties
→ jezelf bent en je zelfverzekerd voelt
→ je vrolijke en geduldige zelf mag zijn
Dit is hoe anderen coaching met het programma ;Leef je roeping' hebben ervaren:
Elize:
Ik heb geleerd mijzelf serieus te nemen en naar mijn lichaam te luisteren. Ik besef en voel nu dat ik goed ben zoals ik ben. Voorheen ging ik altijd maar door nu luister ik bewust naar mijn lichaam en gevoel. Dat geeft mij rust en ontspanning.
Annemarie:
Ik merkte dat ik veel onrust in mij had. Ik wilde wel ontspannen, maar voelde mij onrustig en had soms hartkloppingen. Na enige twijfel heb ik de stap gezet om een gratis sessie aan te vragen. Ik voelde me gelijk vertrouwd met Hanneke. Ze is oprecht geïnteresseerd. Stelt kritische vragen en laat me naar mezelf kijken, zonder onderdeel. Fijn ook om te weten dat we dezelfde Hoop hebben en vanaf die basis mocht ik ook ervaren dat God er is en mij niet loslaat.
Ik heb geleerd om tijd voor mezelf te maken, zonder mij schuldig te voelen. Hanneke gaf mij handvaten om te werken aan mijn zelfvertrouwen. Oefenen, oefenen en soms mezelf tegen komen….maar nu voel ik met zoveel Sterker. Dank je Hanneke.
Dit is wat we samen gaan doen:
Kick off gesprek
Wat wil jij bereiken? We starten met een kick-off gesprek waarin we dit samen bepalen. Denk aan: rust en overzicht in je dagelijks leven, tijd voor jezelf, zelfvertrouwen, grenzen aangeven.
We koppelen de eerste acties aan jouw doelen waar je na de kick-off direct mee aan de slag gaat.
Ook leer je hoe je echt rust krijgt in je hoofd, hoe druk je het ook hebt.
We gaan erop uit, aan de wandel, omdat de mooiste ideeën en meest waardevolle inzichten naar je toekomen als je ontspant en beweegt.
De coaching sessies
Tijdens de coachingsessies die daarop volgen bepalen we samen jouw nieuwe koers. Met mijn hulp ga je er stap voor stap mee aan de slag.
Je gaat bewust keuzes maken, leert loslaten wat jou niet meer dient en ontdekt de kracht van kleine veranderingen. Je leert niet alleen wat je moet doen, maar ook hoe je het doet.
Samen bepalen we of we elkaar maandelijks anderhalf uur spreken of elke twee weken drie kwartier.
Wil je coaching online volgen of in de vorm van wandelcoaching in het Lingebos in Vuren? Het kan allemaal!
Oefenen met mij als back-up
Tijd om zelfstandig aan de slag te gaan! Met deze 6 thema’s uit ga je aan de slag:
*Effectief ontspannen
*Ontdek de lessen uit jouw levensgeschiedenis
*Ontrafel je patronen
*Overwin obstakels
*Ontwikkel nieuwe gewoonten
*Grenzen aangeven
Daarnaast ben ik 5 dagen per week beschikbaar voor al jouw vragen, via de mail en WhatsApp.
De Ervaring van Anja:
Ik heb geleerd dat er wel degelijk een knop is voor rust. Het kan nu stil zijn in mijn hoofd! Ik kan nu bewust even uit de drukte stappen en ik ben mijzelf bewust geworden van mijn eigen acties en de gevolgen ervan. Ik kan nu: Doorademen, diep uitademen en ontspannen. En luister naar mijn lijf, het zegt genoeg! Ben nu heel tevreden met mijn leven.
Praktisch ziet het er zo uit:
- Coaching aan de hand van mijn methode ‘Leef je roeping’
- Afgestemd op jouw wensen en behoeften
- Duur: 6 á 7 maanden
- 1 kick-off sessie van 1,5 uur
- 5 wandelcoach sessies van 1,5 uur
- Of 10 online sessies van 45 minuten
- Mail en app contact tussendoor
- Prijs: 6 termijnen van €375,- incl. btw.
- Bij betaling in 1x ontvang je €90,- korting en betaal je: €2160,- i.p.v €2250,-
Ben je helemaal klaar voor rust, ontspanning en balans in je leven?